O nas

MK STARTER

O nas

Firma MK STARTER Mariusz Kaszubowski zajmuje się sprzedażą i montażem paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz klimatyzacji. Kierujemy swoje usługi do klientów z całej Polski. Zapraszamy do odwiedzenia naszej Firmy w Lubichowie ul. Słoneczna 51 – przekonaj się na własne oczy, co możemy Ci zaoferować!

FOTOWOLTAIKA OD NAJLEPSZYCH

Nasza firma powstała w 1999 roku. Obecnie w skład naszego zespołu wchodzą własne wyspacjelizowane brygady montażowe. Jesteśmy profesjonalistami z ogromną pasją do wykonywanej pracy, a oferowany przez nas towar pochodzi od najlepszych producentów na rynku. Jeżeli posiadasz już swoje źródło energii, które chciałbyś zamontować, również możesz liczyć na naszą pomoc. Chętnie podzielimy się z Tobą swoją wiedzą
i doświadczeniem przy doborze najkorzystniejszej dla Ciebie oferty.

Współpracujemy z najlepszymi producentami paneli fotowoltaicznych. Nie tylko zaopatrujemy się u nich w oferowany przez nas towar, lecz także bierzemy aktywny udział w organizowanych przez nich szkoleniach dotyczących obsługi nowoczesnych, ekologicznych urządzeń. Jesteśmy certyfikowanym dostawcą paneli firmy Selfa PV JA SOLAR. Nie wiesz, które urządzenie będzie dla Ciebie najlepsze? Nie musisz martwić się na zapas – możesz być pewien, że dopasujemy odpowiednie urządzenie idealnie pod Twoje potrzeby.

CIEPŁO W KAŻDYM ZAKĄTKU

Panele fotowoltaiczne to rozwiązanie grzewcze idealne dla każdego z nas. Ich walory docenią zarówno osoby prywatne, które pragną zmniejszyć koszty wytwarzania energii w swoim lokum, a także firmy czy rolnicy, którzy potrzebują zasilenia energią ogromnych powierzchni.

Fotowoltaika to technologia umożliwiająca znaczne uszczuplenie rachunku za prąd w sposób efektywny i przyjazny środowisku.

Oprócz najlepszych paneli fotowoltaicznych mamy również w swojej ofercie POMPY CIEPŁA klimatyzacje folie grzewcze na podczerwień. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób uwielbiających ciepło w każdym zakątku domu. Zastosowanie naszych folii to gwarancja użyteczności i wydajności na wiele lat. Sprawdzą się one idealnie przy ogrzewaniu podłogowym, ściennym, a także do ogrzewania obiektów sanitarnych czy też camperów/campingów.

MK STARTER

Nasze certyfikaty